KONST / Litografier / Färglitografi 14906150
nr 1490 6150
Jan Rhodin
(f. 1938), Sverige
Svala. Signerad, färglitografi, numrerad 51/360. Bildmått: 35x53 cm, yttermått inklusive ram: 50x67 cm
Jan Rhodin, svensk bildkonstnär född i Flen 1938.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 september 2022
kl 18:26:43
17/9 13:24:15